جدیدترین مطالب بخش

هکرهای فرانسوی وب سایت سازمان سیا را زدند


بازدید : 6237
هکرهای فرانسوی وب سایت سازمان سیا را زدند

فرانسوی ها چک بزرگی را به گوش امریکایی ها با هک کردن سایت سازمان سیا زدند.


 فرانسوی ها چک بزرگی را به گوش امریکایی ها با هک کردن سایت سازمان سیا زدند.
گروه هکری موسوم به LulSec مسوولیت حمله به سایت اصلی سازمان سیا را بر عهده گرفتند. این گروه در صفحه اختصاصی ساخته شده در توییتر این جمله را نوشتند: "Tango down - cia.gov - for the lulz". سرور اصلی سازمان سیا چهارشنبه به وقت محلی برای چند ساعت خاموش شده و بعدا دوباره روی اینترنت ظاهر گردید. در تماس تلفنی ضبط شده فردی که خود را Pierre Dubois نامیده با لهجه غلیظ فرانسوی می گوید سایت سیا را با حملات موسوم به DDOS از کار انداخته است. کارشناسان امنیت بلافاصله با ردیابی voip به سروری در اوهایو رسیدند که متوجه شدند مظنون در آنجا حضور نداشته و فقط از سیستم تلفن اینترنتی مستقر در این ایالت سو استفاده کرده است. سخنگوی سازمان ملل فقط به این نکته اشاره کرده که آنها در حال پیگیری این موضوع هستند. گروه مذکور اخیرا سایتهای زیادی مانند شبکه های تلویزیونی امریکا و سنای امریکا و نیز یکی از سایتهای سونی را هک کرده است و البته در این مورد مخصوص هدفشان سیاسی بوده است.آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 
پربازدیدترین مطالب هفته
خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت ایمیل خود را وارد کنید :