جدیدترین مطالب بخش
پربازدیدترین مطالب بخش

گران ترین شماره موبایل در ایران


بازدید : 9606
گران ترین شماره موبایل در ایران

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: شماره های رند تلفن همراه که چندی است مزایده فروش آن متوقف شده است دوباره به حراج گذاشته می شود
 به نقل از سیتنا، وحید صدوقی در گفت و گو با خبرنگار وایمکس نیوز در مورد ازسرگیری فروش شماره های رند تلفن همراه اپراتور اول گفت: برنامه فروش این شماره ها هم اکنون اعلام شده است و به زودی شرایط فروش شماره های رند شبکه همراه اول را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه این بار به جای مزایده شماره رند برنامه هایی برای حراج این شماره ها مدنظر است، گفت: حراج شماره های رند تلفن همراه برای هر دونوع سیم کارت دایمی و اعتباری انجام می شود.

صدوقی با بیان اینکه به طور قطع و با توجه به برنامه های در نظر گرفته شده شماره های رند موبایل امسال به تالار حراج می رود، بیان کرد: در طرح گلچین همراه اول که به مشترکان امکان انتخاب شماره مورد نظر خود را می داد نیز برخی شماره های رند و مرتب به فروش رفته است و حراج سیم کارت های رند در ادامه اجرای این طرح انجام می شود.

مسوولان شرکت مخابرات ایران پیش از این نیز در مورد بازنگری در مزایده شماره های رند و مرتب همراه اول و حراج این شماره ها به جای مزایده گفتند: در این دوره از عرضه شماره های رند، شماره های منحصر بفردی همچون 09123456789که تا پیش از این در لیست فروش قرار نداشت نیز حراج می شود.

دور جدید فروش شماره های رند و مرتب همراه اول به دلیل خصوصی سازی شرکت مخابرات ایران و عرضه سهام همراه اول در فرابورس به تعویق افتاده اما قرار است در دور جدید این عرضه شماره های رند و مرتب سیم کارت های اعتباری و 910 نیز در لیست فروش از طریق حراج جای گیرند.

تا سال 81 شماره های رند دایمی همراه اول در قرعه کشی اعطای سیم کارت ها در کنار شماره های عادی قرار می گرفت و به مشترکان فروخته می شد اما از این سال به بعد شرکت مخابرات ایران تصمیم به نگهداری این شماره ها و فروش آن به صورت مزایده گرفت.

از سال 85 تا پایان سال 87 همراه اول حدود 15 دوره مزایده برای فروش شماره های رند و مرتب خود برگزار کرد که در اولین دوره آن در مهرماه سال 85 بر اساس اعداد و ارقام ارایه شده با فروش 500 سیم کارت، بیش از 650 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

شماره 09127777777 گرانترین شماره رند همراه اول بوده که به قیمت 57 میلیون و 777 هزار تومان در مزایده به فروش رفته است.

همچنین در دوره های مختلف از برگزاری این مزایده، شماره 9122222222 به قیمت حدود 44 میلیون تومان و شماره 09123333333 به قیمت حدود 43 میلیون تومان فروخته شده است. شماره 09122345678 نیز با قیمت حدود 12 میلیون تومان به فروش رفته است.آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 
پربازدیدترین مطالب هفته
خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت ایمیل خود را وارد کنید :