جدیدترین مطالب بخش
پربازدیدترین مطالب بخش

اتفاقی نادر در محصولات چینی + عکس


بازدید : 8690
اتفاقی نادر در محصولات چینی + عکس

هر چند ایرانیها به محصولات و کالاهای چینی به چشم اجناسی نامرغوب نگاه می کنند، اما.


 

هر چند ایرانیها به محصولات و کالاهای چینی به چشم اجناسی نامرغوب نگاه می کنند، اما در اتفاقی نادر یک گوسفند در "کاشقر" چین که در جاده ابریشم قرار دارد یک میلیون و 400 هزار پوند قیمت گذاری شد.
این گوسفند از نژاد "دولان" ( Dolan ) است و در حال حاضر فقط یک هزار راس از این نوع گوسفند در جهان وجود دارد و ثروتمندان چینی علاقه بسیار زیادی دارند که یکی از گوسفندان دولان را در مجموعه های نفیس خود داشته باشند.
روز گذشته شهر کاشقر چین در استان "سین کیانگ" شاهد برگزاری مسابقه ای بود که در آن مردم با ماشینهای لوکس خود گوسفندان پرورش یافته را برای شرکت در مسابقه همراه داشتند.
در یکی از اتومبیل های شیک و گران قیمت و در صندلی عقب آن گوسفندی بود که چند ساعت بعد تبدیل به معروف ترین گوسفند جهان شد.

این نوع گوسفندان در چین عمدتا توسط کشاورزان مسلمان ایغور پرورش می یابند. مالک این گوسفند میلیونی "مجید عبدالرحیم" نام دارد و اعلام کرده که پیشنهاداتی برای فروش گوسفندش دریافت کرده که بالاترین مبلغ یک میلیون و 400 هزار پوند بوده است.
عبدالرحیم در این باره می گوید : این گوسفند پدربزرگ اغلب گوسفندان دولانی است که در این منطقه حضور دارند و بر همین اساس من قصدی برای فروش آن ندارم.
معمولا دامدارن و کشاورزان چینی به گوسفندان دولان به عنوان یک سرمایه گران قیمت نگاه می کنند و اغلب دو یا سه نفر از آنها بطور مشارکتی یک راس از این گوسفندان را خریداری کرده و از آن برای تولید نسل استفاده می کنند و به ازای هر نطفه 300 هزار یوآن دریافت می کنند.
منبع: mehrnews.com


آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 
پربازدیدترین مطالب هفته
خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت ایمیل خود را وارد کنید :