همه چيز در مورد pms يا سندرم قبل از قاعدگي


بازدید : 4701اختلالات ماهيانه ي پيش از قاعدگي كه در اصطلاح علمي سندرم پيش از قاعدگي يا PMS ناميده مي شود، شامل طيف وسيعي از علائم است كه عبارت هستند از:
تغييرات خلق و خو، درد در سينه ها، ولع به غذا خوردن و افزايش اشتها، خستگي، تحريك پذيري و افسردگي.
مطالعات نشان داده اند كه از هر 4 نفر خانم داراي قاعدگي، 3 نفرشان به نوعي PMS را تجربه مي كنند. مشكلات ناشي از سندرم پيش از قاعدگي در اواخر دهه 20 سالگي و اوايل دهه 30 سالگي به اوج خود مي رسند.
علايم ناشي ازاين اختلالات با يك الگوي تكرار شونده نمود مي يابند و ممكن است تغييرات روحي و جسماني دوران پيش از قاعدگي در برخي از ماه ها تشديد يابند و در برخي ديگر از ماه ها به صورت خفيف تري نمايان شوند.
به هر جهت نبايد اجازه دهيد كه عوارض ناشي از سندرم پيش از قاعدگي، زندگي شما را تحت تاثير قرار دهند. برخي از روش هاي درماني و نيز ايجاد يك سري تغييرات در سبك زندگي در جهت كاهش و كنترل علائم سندرم پيش از قاعدگي، مفيد مي باشند.کلمات کلیدی : همه - چيز - در - مورد - pms - يا - سندرم - قبل - از - قاعدگي -
آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 
پربازدیدترین مطالب هفته
خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت ایمیل خود را وارد کنید :