جدیدترین مطالب بخش
پربازدیدترین مطالب بخش

پدیده نادر ؛ رنگین‌کمان سفید رنگ در قطب شمال!! + تصاویر


بازدید : 2657
پدیده نادر ؛ رنگین‌کمان سفید رنگ در قطب شمال!! + تصاویر

یك كاوشگر قطب شمال در جریان سفر اخیر خود به این منطقه با پدیده زیبا و نادر یك رنگین‌كمان سفید مواجه شده و



یك كاوشگر قطب شمال در جریان سفر اخیر خود به این منطقه با پدیده زیبا و نادر یك رنگین‌كمان سفید مواجه شده و آن را به تصویر كشیده است. این پدیده كه «كمان مه» نام داشته و توسط «سام دوبسون» روسی ثبت شده است، شبیه به رنگین‌كمان بوده، اما به جای باران، در مه تشكیل می‌شود.


به دلیل اندازه كوچك قطرات آب تشكیل‌دهنده مه كه كوچكتر از 0.05 میلیمتر است، رنگ این كمان به صورت سفید بوده و از چند رنگی رنگین‌كمانهای معمول برخوردار نیست.
به گفته «دوبسون» 51 ساله، این تصویر در نیمه شب گرفته شده كه به دلایل شرایط قطبی آسمان به رنگ روشن بوده است.


«دوبسون» اظهار كرد: این پدیده در ابتدا شبیه به ابر بوده، اما با نزدیكتر و دقیق‌تر شدن به آن، یك قوس سفیدرنگ نمایان شده است.
این عكاس روسی بر روی كشتی یخ‌شكن هسته‌ای «50 سال پیروزی» كه یكی از بزرگترین كشتی‌ها در نوع خود به شمار می‌رود، در حال خروج از شهر «مورمانسک» بود كه این پدیده را مشاهده كرد.



کلمات کلیدی : رنگین‌کمان - قطب شمال - كمان مه -
آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 
پربازدیدترین مطالب هفته
خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت ایمیل خود را وارد کنید :