جدیدترین مطالب بخش
پربازدیدترین مطالب بخش

عکس‌های جدید بازیگران در سری سوم عملیات 125


بازدید : 11632
عکس‌های جدید بازیگران در سری سوم عملیات 125

تصویربرداری آخرین صحنه اکشن سریال عملیات 125 به پایان رسید و بدلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی و کمبود نقدینگی ادامه تصویربرداری سریالبه گزارش فارس سینما, تصویربرداری آخرین صحنه اکشن سریال عملیات 125 به پایان رسید و بدلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی و کمبود نقدینگی ادامه تصویربرداری سریال به بهار سال 1391 موکول شد.
در سری سوم سریال عملیات 125 بازیگرانی همچون: حسن جوهرچی, عبدالرضا اکبری, مجید مشیری, کاوه خداشناس, ایمان صفا, امیر دلاوری, محمد عمرانی, حمید جدیدی, نفیسه روشن, بیتا سحر خیز, فریبا متخصص و...به ایفای نقش می پردازند.

http://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat02.jpghttp://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat03.jpghttp://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat04.jpghttp://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat05.jpghttp://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat06.jpghttp://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat07.jpghttp://www.farscinema.com/images/stories/tv/aaaaaaaaaaaaaaamaliat/amaliat01.jpg


مطالب مرتبط
آشنای محبوب 2

با توجه به موضوعات مهمی که در DVD آشنای محبوب (راهنمای زناشویی و بهداشت جنسی ) بدان پرداخته شده است از جمله مقدمات آمیزش ، رفتار جنسی، بهداشت جنسی، بیماری‌های جنسی، داروهای محرک، ناتوانی‌های جنسی، و ... و همزمان با استقبال بی‌نظیری که همچنان ازاین DVD بعمل می‌آید DVD جدید تحت عنوان ناگفته‌های زناشویی برای استفاده خانواده‌های محترم عرضه می‌گردد.

همسرانی که بعد از مدتی که از رابطه زناشویی آنها می‌گذرد ممکن است کمی‌ها و کاستی‌هایی را در ارتباط جنسی خود با همسرشان را احساس کنند و از این بابت نگران باشند.  بسیاری از افراد به علت حجب و حیا از بیان مشکلات جنسی خودداری می‌کنند و این در حالیست که میزان شیوع اختلالات جنسی در بین خانواده‌ها قابل توجه است و به مداخلات آموزشی مناسب در این زمینه نیاز دارد.

 خـريد پستي+ خرید آنلاین >> قيمت فقـط : 7500 تـومان

  


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 
پربازدیدترین مطالب هفته
خبرنامه

جهت دریافت جدیدترین مطالب سایت ایمیل خود را وارد کنید :